خانه تاریخی کیانپور

دوره قاجاریه

خانه تاریخی کیانپور یک بنای تاریخی به جا مانده از دوره قاجار است. این خانه تاریخی پس از بازسازی و مرمت توسط کارشناسان معماری ، به یک هتل سنتی بی نظیر تبدیل شد.
داستان خانه تاریخی کیانپور را بخوانید

رزرو آنلاین خانه تاریخی کیانپور

برای رزرو آنلاین میتوانید از لینک زیر وارد سامانه رزرواسیون خانه تاریخی کیانپور شده و تاریخ و اتاق مورد نظر را انتخاب و رزرو آنلاین خود را انجام دهید.

میهمانان ویژه‌ خانه تاریخی کیانپور

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی یکی از بازیگران معروف سینما میباشد که در بیست و پنجمین روز از مهرماه سال 1349 در شهر ملایر به دنیا آمده است. او علاوه بر بازیگری در زمینه تهیه کنندگی نیز فعالیت دارد، وی همچنین سفیر حسن نیت و صلح یونیسف میباشد. خانم کرامتی فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی و از شاگردان استاد امین تارخ میباشد. وی در سال 1375 در کلاس های استاد تارخ شرکت کرد و در سال 1376 برای بازی در سریال مردان آنجلس معرفی شد.
اولین فیلم سینمایی که مهتاب کرامتی در آن به ایفای نقش پرداخت «مردی از جنس بلور» می باشد. وی «پرویز پرستویی» را به عنوان الگوی خود در شروع بازیگری سینما معرفی کرد. پس از فیلم سینمایی مردی از جنس بلور در مجموعه خاک سرخ به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا حضور پیدا کرد. سپس در فیلم های سینمایی مومیایی ۳ به کارگردانی محمدرضا هنرمند و مرد بارانی به کارگردانی ابوالحسن داوودی بازی کرد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. پس از آن تصمیم گرفت به عرصه ی تئاتر بازگردد، به همین خاطر یک سال به تمرین و اجرای تئاتر مشغول بود و از سینما دوری کرد.

دکتر ویل پارک

هم اکنون ویل پارک نماینده یونیسف در پادشاهی بوتان است.
وی پیش از بوتان ، نماینده یونیسف در جمهوری اسلامی ایران بود ، مشارکت های خود را با دولت و همچنین با بخش شرکت های ایران و سایر آژانس های سازمان ملل متحد گسترش و نوآوری کرد تا به دستیابی به نتایج مهم برای آسیب پذیرترین کودکان و نوجوانان کشور کمک کند. وی پیش از ایران ، رئیس عملیات میدانی یونیسف در عراق بود که در رهبری پاسخ این آژانس به یکی از پیچیده ترین بحران های بشردوستانه جهان مشارکت داشت. پیش از عراق ، ویل معاون نماینده یونیسف در نپال بود که هماهنگ کننده یک برنامه سالانه 28 میلیون دلار آمریکا بود که نتایج را برای کودکان و زنان در آسیب پذیرترین قسمت های این کشور پس از جنگ و در معرض فاجعه ارائه می داد.

هاکان تکین

رضا هاکان تکین (زاده 3 مه 1967 در آنکارا) سفیر ترکیه است.
وی در سال 1989 از دانشگاه آنکارا ، دانشکده علوم سیاسی ، گروه روابط بین الملل فارغ التحصیل شد. در سال 1990 ، وی به وزارت امور خارجه پیوست. وی پس از مشاغل مختلف در وزارت امور خارجه ، بین سالهای 2007 تا 2011 به عنوان كنسولگری لس آنجلس خدمت كرد. بین سالهای 2011 تا 2014 ، وی به عنوان دستیار مدیر کل روابط با عراق خدمت کرده است. بین 15 اکتبر 2014 و 15 ژانویه 2019 ، وی به عنوان سفیر تهران خدمت کرد. وی پس از بازگشت به مرکز ، مدیر کل امور سیاسی دو جانبه مسئول جنوب آسیا شد.

پروفسور فلامکی

دکتر محمد منصور فلامکی متولد سال ۱۳۱۳ مشهد است. این هنرمند معمار، فارغ التحصیل با مدرک دکترای معماری از دانشگاه ونیز در سال 1۳۴۱ است. فلامکی بعد از فراغت از تحصیل از سال ۱۳۴۸ تا ۱۳۵۴ دانشیار دانشگاه تهران و از سال ۱۳۵۴تا زمان بازنشستگی به عنوان استاد در دانشگاه مذکور فعال بوده است. فعالیت آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی نیز از جمله فعالیت‌های او به شمار می‌آید.
فلامکی به عنوان چهره مانگار معماری در سال ۱۳۸۹ انتخاب شده است. اما سوابق تحصیلی این معمار عبارتند از: اخذ مدرک دکترای معماری از دانشکده معماری ونیز 1343، اخذ مدرک فنی شهرسازی از دانشگاه میلان 1347، اخذ مدرک مرمت بناها و شهرهای تاریخی از دانشگاه رم 1348، دریافت درجه استادی دانشگاه تهران 1355-1354، اخذ رتبه 28 پایه استادی دانشگاه تهران 1382.

دکتر آرمان رشیدی

آرمان رشیدی ، همکار فوق دکتری در مرکز مواد با تکنولوژی بالا (CHTM) است که با گروه پروفسور فیزل همکاری می کند. وی دکترای خود را در علوم و مهندسی نوری در سال 2018 تحت هدایت پروفسور فیزل در UNM به دست آورد. وی قبل از ورود به UNM ، لیسانس کارشناسی و یک کارشناسی ارشد مدرک دانشگاه شیراز به ترتیب در سال های 2012 و 2014 را بدست آورد. تحقیقات فعلی وی شامل بررسی مسائل مربوط به بهره وری در LED ها و لیزرهای مبتنی بر GaN است.

اتاق ها و سوئیت ها

01.jpg

فراغتخانه

سوئیت دو نفره
معماری زیبا و بی نظیر اتاق طبقه دوم به نام قوشوار که متعلق به دوره قاجار است.

خوابخانه

سراچه ویژه  قاجاری
در حال حاضر این اتاق یک مجموعه شامل دو اتاق جداگانه با درب اتصال داخلی است.

011.jpg

تجربه لذت بخش اقامت در خانه تاریخی

این یک اقامت ساده نیست، در بنای اصیل و تاریخی ایرانی مزین به هنر دستان هنرمندان ایرانی روح خود را تازه کنید

تماس با خانه تاریخی کیانپور

موقعیت

ایران، اصفهان، خیابان چهارباغ پایین، حد فاصل میدان شهدا تا چهار راه تختی ،  کوچه پشت بارو (14) ، کوچه شهیدبحرینیان، بن‌بست گل داوودی، پلاک ٧٦ 

دریافت مسیر

شماره تلفن ها

تلفن ثابت:
٤٤٤ ٩٢ ٣٣٣ (٣١)
تلفن فکس:
٨٦٣ ٧٧ ٣٣٣ (٣١)
تلفن واتساپ:
٩١٨٥ ٣٠٤ ٠٩١٣
١٦٦٣ ٣٦٩ ٠٩١٣

آدرس ایمیل

پذیرش:
[email protected]

مشکلات فنی وب سایت:
[email protected]

زمان کاری

آماده پذیرایی میهمانان عزیز
24 ساعت شبانه روز
7 روز در هفته
Kianpour Hotel 
Kianpour on WhatsApp